Logowanie do panelu klienta

Wybrane realizacje

Portal internetowy MójNiemowlak.pl

Mój Niemowlak to portal internetowy dla świeżo upieczonych rodziców. Znajdziemy w nim wysokiej jakości artykuły dotyczące życia niemowlaków oraz ich rodziców. Każdy artykuł może być komentowany, oceniany i polecany w serwisach społecznościowych. W portalu zastosowaliśmy autorski silnik, dzięki któremu całość działa błyskawicznie (w przeciwieństwie do wielu rozwiązań opartych o darmowe silniki).

Technologie
PHP, MySQL, jQuery, AJAX, XHTML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Portal internetowy Przystojniak.pl

Przystojniak.pl to portal internetowy dla mężczyzn (dokładniej mówiąc jest to wortal internetowy, czyli portal tematyczny). Znajdziemy w nim mnóstwo artykułów poświęconych życiu facetów. Każdy artykuł może być komentowany, oceniany i polecany w serwisach społecznościowych. W portalu zastosowaliśmy autorski silnik, dzięki któremu całość działa błyskawicznie (w przeciwieństwie do wielu rozwiązań opartych o darmowe silniki).

Technologie
PHP, MySQL, jQuery, AJAX, XHTML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Sklep internetowy nisza.com.pl

Nisza.com.pl to specjalistyczny sklep internetowy z włóczką światowych firm, akcesoriami dziewiarskimi, dodatkami oraz gotowymi wyrobami wykonanymi na drutach lub szydełku. Stworzyliśmy szatę graficzną w pełni odpowiadającą specyfice tej branży (strona została "uszyta" z kawałków materiału).

Technologie
PHP, MySQL, jQuery, AJAX, XHTML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Generator zaplecza Wordpress & Light SEO CMS

Na zlecenie jednego z naszych klientów stworzyliśmy generator zaplecza umożliwiający masowe tworzenie instalacji Wordpress oraz Light SEO CMS na poddomenach kilkudziesięciu domen.

Technologie
PHP, MySQL, jQuery, AJAX, XHTML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Zaawansowany formularz dodawania oferty

Formularz dodawania oferty z następującymi funkcjonalnościami:

  • wielopoziomowe kategorie (po wyborze działu pojawiają się poddziały, po wyborze poddziału pojawiają się kategorie, itd.)
  • upload zdjęć bez przeładowania strony, mini galeria, możliwość usunięcia dowolnego zdjęcia, limit zdjęć
  • licznik pozostałych znaków w polach tekstowych
  • lista województw i miast zintegrowana z Google Maps
  • pełna walidacja JavaScript
  • podpowiedzi przy polach
  • podświetlanie pól w przypadku błędów

Technologie
PHP, MySQL, jQuery

szczegóły projektu
 
 

Generator zaplecza RSS

Generator zaplecza RSS to profesjonalne narzędzie do tworzenia zaplecza tematycznego. Dzięki zestawom tematycznym (np. Sport, Wiadomości) i możliwości definiowania wewnątrz nich tytułów, opisów, słów kluczowych, kanałów RSS, linków do filmów Youtube oraz cytatów istnieje możliwość stworzenia tysięcy unikalnych serwisów w kilkanaście minut.

Technologie
PHP, MySQL, JS, AJAX, XHTML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Serwis internetowy ksiz.pl - Księga Skarg i Zażaleń

Serwis internetowy ksiz.pl zachęca odwiedzających do opisywania negatywnych zdarzeń, które przytrafiły się im jako klientom firm, instytucji czy urzędów. Powszechny dostęp do opinii, które często zawierają w sobie pomysły i oczekiwane rozwiązania, przyczynia się do podnoszenia jakości usług na rynku.

Serwis został przebudowany i obecnie jest oparty na naszym autorskim silniku. Przebudowa miała za zadanie stworzenie serwisu łatwego w rozbudowie oraz wysoko zoptymalizowanego pod wyszukiwarki (ładne linki, unikalne tytuły i opisy, linkowanie wewnętrzne itp.).

Serwis umożliwia przeglądanie opinii w zależności od:

  • kategorii (np. budownictwo, edukacja, bankowość),
  • firmy/instytucji,
  • właściciela opinii.

Dodatkowo na każdą opinię moża zagłosować.

Technologie
PHP, MySQL, jQuery, AJAX, XHTML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Moduł "Komponowanie bukietów" do PrestaShop

Stworzyliśmy moduł umożliwiający komponowanie własnych bukietów do kwiaciarni internetowej opartej na silniku PrestaShop.

Moduł umożliwia w prosty i intuicyjny sposób na tworzenie przez klientów dowolnej ilości bukietów i ich zamawianie. Składnikami bukietów mogą być zarówno kwiaty jak i inne towary (np. wstążki).

Technologie
PHP, MySQL, XHML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Serwis internetowy "Produkty niebezpieczne"

Serwis internetowy ostrzegający przed niebezpiecznymi produktami. Informacje pochodzą z europejskiego systemu wymiany informacji o produktach niebezpiecznych RAPEX.

Serwis oparty na naszym autorskim silniku przedstawia produkty w czytelnej formie przypominającą demotywatory. Produkty można wyświetlać w zależności od kategorii (np. zabawki, gadżety), zagrożeń (np. utonięcie, porażenie prądem) oraz producentów. Serwis umożliwia głosowanie oraz komentowanie wszystkich produktów.

Niepodważalnym atutem aplikacji jest wysoki stopień optymalizacji pod SEO oraz szybkość działania.

Technologie
PHP, MySQL, jQuery, AJAX, XHTML, CSS

szczegóły projektu
 
 

Strona firmowa Biura Tłumaczeń Ankeo

Strona firmowa Biura Tłumaczeń "Ankeo" została stworzona w oparciu o nasz autorski system CMS (gcCMS), dzięki czemu dodawanie nowych stron i ich edycja jest banalnie prostym zadaniem. Klienci biura tłumaczeń mają możliwość wysyłania plików do wyceny poprzez formularz na stronie.

Technologie
PHP, MySQL, jQuery, XHTML, CSS

szczegóły projektu